Jaarprogram 2019

AKTIWITEITOPMERKINGS
Januarie09Skole Open
22Dagbestuursvergadering
28Algemene Bestuursvergadering
Februarie08Netwerkgeleentheid: PotjiekoskompetisieHoërskool Stellenberg
21AJV Kennisgewing en Nominasies
26Dagbestuursvergadering
Maart07Algemene JaarvergaderingHoërskool Stellenberg
11Algemene Bestuursvergadering
15Skole sluit
21Menseregtedag
 

April

02Skole Open
02Dagbestuursvergadering
11Sake-ete: Besigheid ontmoet die Stad KaapstadDurbanville Hills
19Goeie Vrydag
22Gesinsdag
27Vryheidsdag
Mei01Werkersdag
07Dagbestuursvergadering
09Netwerkgeleentheid
27Algemene Bestuursvergadering
30Ontbytgespreksessie saam met Drakenstein SakekamerBoschenmeer Gholfklub
Junie04Dagbestuursvergadering
06Brandewyn-/Gin ProeHoërskool Stellenberg
14Skole Sluit
Julie09Skole Open
16Dagbestuursvergadering
25Netwerkgeleentheid
29Algemene Bestuursvergadering
Augustus03Vrouedagfunksie
09Nasionale Vrouedag
13Dagbestuursvergadering
22Netwerkgeleentheid
26Beplanningsvergadering vir 2020
September03Dagbestuursvergadering
12Netwerkgeleentheid
16Algemene Bestuursvergadering
20Skole sluit
24Erfenisdag
Oktober01Skole Open
01Dagbestuursvergadering
10Netwerkgeleentheid
29Dagbestuursvergadering
November04Algemene Bestuursvergadering
07Algemene Jaarafsluiting
Desember04Skole sluit
16Versoeningsdag
25Kersdag
26Welwillendheidsdag

 

BESTUUR KONTAK BESONDERHEDE
PersoonEposKontak nr.
VoorsitterPhillip van Zijlphillip@boltrisk.co.za082 904 5997
Onder VoorsitterGeorge Ferreirageorge@tjslekkabraai.co.za082 927 1845
TesourierTheunis Visagie theunisvisagie@empfinsolutions.co.za083 414 6941
Addisionele LidJacobus van Niekerkjacobus@azapi.co.za072 799 6289
Addisionele LidSunel Beeselaarsunel@spbeeselaar.co.za083 700 0501
Addisionele LidZelna Hadlowzelnahadlow@capitecbank.co.za071 434 0413
Addisionele LidBjorn Harmsebjorn@lhattorneys.co.za084 404 5770
Addisionele LidLucius Moolmanlucius@lhattorneys.co.za072 868 6325
Gekoöpteerde LidPiet Badenhorstpiet@lhattorneys.co.za082 786 5310
Gekoöpteerde LidEben Keetebenkeet1@hotmaill.com074 318 7805
Admin BeampteAdri Meadonadmin@tygerbergsakekamer.co.za083 288 7984

 

BANK BESONDERHEDE:
NAAM: Tygerberg Sakekamer
BANK: Nedbank
REK NO: 117 170 2701
TAK KODE: 198765