Jaarprogram 2018

AKTIWITEIT OPMERKINGS
Januarie 17 Skole open
23 Dagbestuursvergadering
29 Algemene Bestuursvergadering
Februarie 13 Dagbestuursvergadering
16 Netwerkgeleentheid: Potjiekoskompetisie Hoërskool Stellenberg
22 AJV Kennisgewing en Nominasies
27 Dagbestuursvergadering: Beplanning van Dinee
Maart 01 Algemene Jaarvergadering
05 Algemene Bestuursvergadering
13 Dagbestuursvergadering
15 Dinee: Besigheid ontmoet die Stad Kaapstad
21 Menseregtedag
28 Skole sluit
30 Goeie Vrydag
 

April

02 Gesinsdag
10 Skole Open
10 Dagbestuursvergadering
19 Brandewynproe Hoërskool Stellenberg
27 Vryheidsdag
30 Skole vakansiedag
Mei 01 Werkersdag
08 Dagbestuursvergadering
14 Algemene Bestuursvergadering
17 Oggend seminaar vir besigheidslui
31 Netwerkgeleentheid
Junie 05 Dagbestuursvergadering
14 Netwerkgeleentheid
16 Jeugdag
22 Skole Sluit
Julie 17 Skole Open
17 Dagbestuursvergadering
26 Netwerkgeleentheid
30 Algemene Bestuursvergadering
Augustus 04 Vroue oggend
07 Dagbestuursvergadering
09 Nasionale Vrouedag
10 Skole vakansiedag
16 Oggend Seminaar vir besigheidslui
30 Netwerkgeleentheid
September 04 Dagbestuursvergadering
10 Algemene Bestuursvergadering September
20 Netwerkgeleentheid
24 Erfenisdag
28 Skole Sluit
Oktober 09 Skole open
09 Dagbestuursvergadering
11 Oggend Seminaar vir besigheidslui
25 Netwerkgeleentheid
30 Dagbestuursvergadering
November 05 Algemene Bestuursvergadering
08 Algemene Jaarafsluiting
Desember 12 Skole sluit
16 Versoeningsdag
17 Openbare vakansiedag
25 Kersdag
26 Welwillendheidsdag

 

BESTUUR KONTAK BESONDERHEDE
Persoon Epos Kontak nr.
Voorsitter Phillip van Zijl phillip@boltrisk.co.za 082 904 5997
Onder Voorsitter George Ferreira george@tjslekkabraai.co.za 082 927 1845
Sekretaris
Tesourier Eben Keet ebenkeet1@hotmaill.com 074 318 7805
Addisionele Lid Jacobus van Niekerk jacobus@azapi.co.za 072 799 6289
Addisionele Lid Sunel Beeselaar sunel@spbeeselaar.co.za 083 700 0501
Addisionele Lid Zelna Hadlow zelnahadlow@capitecbank.co.za 071 434 0413
Addisionele Lid Bjorn Harmse bjorn@lhattorneys.co.za 084 404 5770
Gekoöpteerde Lid Piet Badenhorst piet@lhattorneys.co.za 082 786 5310
Admin Beampte Adri Meadon admin@tygerbergsakekamer.co.za 083 288 7984

 

BANK BESONDERHEDE:
NAAM: AHI Tygerberg
BANK: ABSA
REK NO: 1101 900 521
TAK KODE: 632005