Jaarprogram 2018

AKTIWITEITOPMERKINGS
Januarie17Skole open
23Dagbestuursvergadering
29Algemene Bestuursvergadering
Februarie13Dagbestuursvergadering
16Netwerkgeleentheid: PotjiekoskompetisieHoërskool Stellenberg
22AJV Kennisgewing en Nominasies
27Dagbestuursvergadering: Beplanning van Dinee
Maart01Algemene Jaarvergadering
05Algemene Bestuursvergadering
13Dagbestuursvergadering
15Dinee: Besigheid ontmoet die Stad Kaapstad
21Menseregtedag
28Skole sluit
30Goeie Vrydag
 

April

02Gesinsdag
10Skole Open
10Dagbestuursvergadering
19BrandewynproeHoërskool Stellenberg
27Vryheidsdag
30Skole vakansiedag
Mei01Werkersdag
08Dagbestuursvergadering
14Algemene Bestuursvergadering
17Oggend seminaar vir besigheidslui
31Netwerkgeleentheid
Junie05Dagbestuursvergadering
14Netwerkgeleentheid
16Jeugdag
22Skole Sluit
Julie17Skole Open
17Dagbestuursvergadering
26Netwerkgeleentheid
30Algemene Bestuursvergadering
Augustus04Vroue oggend
07Dagbestuursvergadering
09Nasionale Vrouedag
10Skole vakansiedag
16Oggend Seminaar vir besigheidslui
30Netwerkgeleentheid
September04Dagbestuursvergadering
10Algemene BestuursvergaderingSeptember
20Netwerkgeleentheid
24Erfenisdag
28Skole Sluit
Oktober09Skole open
09Dagbestuursvergadering
11Oggend Seminaar vir besigheidslui
25Netwerkgeleentheid
30Dagbestuursvergadering
November05Algemene Bestuursvergadering
08Algemene Jaarafsluiting
Desember12Skole sluit
16Versoeningsdag
17Openbare vakansiedag
25Kersdag
26Welwillendheidsdag

 

BESTUUR KONTAK BESONDERHEDE
PersoonEposKontak nr.
VoorsitterPhillip van Zijlphillip@boltrisk.co.za082 904 5997
Onder VoorsitterGeorge Ferreirageorge@tjslekkabraai.co.za082 927 1845
Sekretaris
TesourierEben Keetebenkeet1@hotmaill.com074 318 7805
Addisionele LidJacobus van Niekerkjacobus@azapi.co.za072 799 6289
Addisionele LidSunel Beeselaarsunel@spbeeselaar.co.za083 700 0501
Addisionele LidZelna Hadlowzelnahadlow@capitecbank.co.za071 434 0413
Addisionele LidBjorn Harmsebjorn@lhattorneys.co.za084 404 5770
Gekoöpteerde LidPiet Badenhorstpiet@lhattorneys.co.za082 786 5310
Admin BeampteAdri Meadonadmin@tygerbergsakekamer.co.za083 288 7984

 

BANK BESONDERHEDE:
NAAM: AHI Tygerberg
BANK: ABSA
REK NO: 1101 900 521
TAK KODE: 632005